Obiady

W szkole można zamawiać trzydaniowe posiłki, które wydawane są w stołówce na trzecim piętrze 304 (Strzałkowskiego) i na pierwszym piętrze w sali 204 (Suchy Las). Zarówno zamawianie jak i opłata za obiady odbywa się poprzez stronę firmy cateringowej. Poniżej znajduje się instrukcja zamawiania. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawne zarejestrowanie ucznia do jego szkoły i klasy.

Instrukcja zamawiania obiadów – dotyczy TYLKO szkoły w Poznaniu:

1. Usługę cateringową można zakupić poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie http://stolowka-kiekrz.pl, w którym należy podać dane rejestrowe (imię i nazwisko) osoby dorosłej (Rodzica-opiekuna prawnego), ustalając hasło do serwisu oraz podać aktualny adres mailowy lub numer telefonu, na który przyjdzie kod pozwalający na aktywację indywidualnego konta do zamówień.

Po wpisaniu podanego kodu nastąpi aktywacja usługi w serwisie, do której należy się zalogować przy pomocy ustalonego wcześniej hasła. Następnie należy zarejestrować ucznia, podając imię i nazwisko, wybierając placówkę do której uczęszcza, klasę oraz rodzaj diety. Proszę się upewnić, że uczeń dopisany jest do swojej klasy.

Realizowane są diety: standardowa, bezglutenowa, bezmleczna, bezglutenowo-bezmleczna, a dodatkowo każda z tych diet ma opcję zamówienia II dania bez mięsa.

2. Zamówienia i rezygnacje z posiłków możliwe są każdego dnia do godziny 08:00.Po tej godzinie wszelkie zgłoszenia nie będą akceptowane.

3. Aby dokonać zamówienia posiłków, po zalogowaniu do systemu należy doładować konto poprzez płatność w systemie DOTPAY. Następnie, kiedy środki będą widoczne na koncie należy wejść w zakładkę ”jadłospis” i dokonać wyboru posiłków, które chcemy zamówić. Później w zakładce „koszyk” należy nacisnąć „zamawiam” i potwierdzić dokonany wybór. Przy każdym posiłku widać cenę jednostkową (zawierającą Vat) za poszczególne dania.

4. Płatności w systemie dokonywane są na zasadzie przedpłatowej. Aby sfinalizować zamówienie należy doładować swoje konto do kwoty co najmniej równej kwocie danego zamówienia.

5. Aby odwołać posiłek, należy zalogować się na konto przy pomocy hasła, a następnie kliknąć ikonę anulowania (koszyczek sklepowy) przy wybranym posiłku. Kwota, która została wcześniej za niego pobrana, automatycznie wróci na Państwa konto w systemie. Anulowanie posiłku możliwe jest najpóźniej w dniu wydania posiłku do godz. 8:00.

6. Płatności można dokonywać wyłącznie przy wykorzystaniu płatności online. Nie ma możliwości dokonywania zamówień poza systemem internetowym.

8. Szczegółowy cennik dostępny jest po zalogowaniu się do systemu.

 

Ofertę obiadów dla szkoły w Suchym Lesie opublikujemy wkrótce.

Skip to content