Osiągnięcia uczniów

Stypendium szkolne za wyniki w nauce za pierwsze półrocze 2019/20

  • Adaszak Maja
  • Adaszak Patrycja
  • Bieda Olga
  • Błaszczak Zuzanna
  • Bogdziewicz Barbara
  • Cholewa Karolina
  • Cyganiak Michalina
  • Czeszyk Amelia
  • Drzewiecka Eminia
  • Gilicki Mateusz
  • Hajdrych Wiktoria
  • Kaczmarczyk Zofia
  • Kański Antoni
  • Karbowska Marianna
  • Kolasińska Michalina
  • Kołpowski Grzegorz
  • Kołodziejczak julia
  • Korbońska Laura
  • Koszyca Maja
  • Kowalska Alicja
  • Kubiak Alicja
  • Kudłaszyk Alicja
  • Kulka Zofia
  • Liszyński Jakub
  • Łukaszyk Oliwia
  • Łuniewicz Michał
  • Marczenia Zuzanna
  • Michalak Oliwia
  • Milińska Dominika
  • Młynarek Michał
  • Nestorowicz Wiktoria
  • Ober Hanna
  • Paradowska Magdalena
  • Pierścińska Dominika
  • Retelewska Julia
  • Skoczylas Michał
  • Stróżyk Jakub
  • Surowiecki Aleksander
  • Tabaszewski Mateusz
  • Wachowiak Julia

Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2019/20

  • Tabaszewski Mateusz

Stypendium szkolne za wyniki w nauce za drugie półrocze 2018/19

  • Augustyniak Magdalena
  • Bieda Olga
  • Błaszczak Zuzanna
  • Chrostek Nikodem
  • Czeszyk Amelia
  • Drzewiecka Emilia
  • Hajdrych Wiktoria
  • Kołpowski Grzegorz
  • Kubiak Alicja
  • Kudłaszyk Alicja
  • Marczenia Zuzanna
  • Milińska Dominika
  • Ober Hanna
  • Tabaszewski Mateusz

Rok szkolny 2018/2019

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Michelle de Pree

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

  • Marchewka Karolina semestr I i II
  • Hajdrych Patrycja semestr I
  • Nowicka Patrycja semestr I
  • Ziółkowska Julia semestr I
  • Nadstoga Kacper semestr I i II
  • Augustyniak Magdalena semestr II
  • Bieda Olga semestr II
  • Błaszczak Zuzanna semestr II
  • Drzewiecka Emilia semestr II
  • Dziekan Aleksandra semestr II
  • Hajdrych Wiktora semestr II
  • Jedlikowska Weronika semestr II
  • Kołpowski Grzegorz semestr II
  • Kudłaszyk Alicja semestr II
  • Marczenia Zuzanna semestr II
  • Młynarek Michał semestr II
  • Ober Hanna semestr II
  • Tabaszewski Mateusz semestr II

Rok szkolny 2017/2018

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Marchewka Karolina

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

  • Marchewka Karolina semestr I i II
  • Bąk Joanna semestr I i II
  • Bilski Witold semestr I i II
  • Hącia Adam semestr I i II
  • Nadstoga Kacper semestr I i II
  • Hajdrych Wiktoria semestr II
  • Jankowska Michalina semestr II
  • Nowicka Patrycja semestr II
  • Ziółkowska Julia semestr II

Rok szkolny 2016/2017

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Molski Julian

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

  • Marchewka Karolina semestr II
  • Molski Julian semestr II
  • Mrozińska Agnieszka semestr II
  • Nadstoga Kacper semestr II

Rok szkolny 2015/2016

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Molski Julian

Rok szkolny 2014/2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Chojnacki Adrian

Nagroda Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia dla uczniów poznańskich szkół

  • Molski Julian
  • Skotarczak Dominik

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2015”

  • Molski Julian – wyróżnienie

Rok szkolny 2013/2014

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Kostka Paweł

Rok szkolny 2012/2013

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Grzegorz Latosiński

Rok szkolny 2011/2012

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Duda Joanna

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2011”

  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie

Rok szkolny 2010/2011

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2011”

  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie

V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters 2011

  • Drużyna „Czy 14?” – I miejsce w półfinale
    • Grześkowiak Wiktor
    • Krzyszkowiak Sebastian
    • Sosnowski Tomasz

Mistrzostwa Świata w sportach motorowodnych w klasie T-550

  • Marcin Mucha (uczeń klasy drugiej) uzyskał tytuł Mistrza Świata

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Świtoń Anna

Rok szkolny 2009/2010

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2010”

  • Błaszyk Marcin – wyróżnienie
  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Błaszyk Marcin

Rok szkolny 2008/2009

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny INTERSIEĆ

  • Krzyszkowiak Sebastian – I miejsce