do wyboru 2-4 fakultetów uczymy japońskiego i hiszpańskiego najnowocześniejsze pracownie IT

Absolwenci Prywatnego Studium

2007 – 2009

  1. Rybak Grzegorz
  2. Bettler Tomasz
  3. Mysinga Grzegorz
  4. Górzyński Piotr
  5. Łuczak Jarosław
  6. Stachowiak Bartosz
  7. Kowalczyk Adrian
  8. Bulski Bartosz
  9. Roszak Marcin

2006 – 2008

  1. Jóźwik Piotr
  2. Mrowiec Daniel
  3. Jewasiński Mateusz
  4. Hinz Leszek
  5. Jagieła Piotr
  6. Skiba Marek
  7. Janeczko Bartłomiej
  8. Lewandowski Bartosz
  9. Kwiatkowski Filip
  10. Bartkowiak Krzysztof

2005 – 2007

  1. Grzechowiak Marcin
  2. Rybacki Sebastian
  3. Chojnacki Paweł
  4. Jotkiewicz Karol
  5. Wnuk Filip
  6. Szarzyński Piotr
  7. Maćkowiak Błażej
  8. Hojan Krzysztof
  9. Król Bartłomiej
  10. Nowak Bartosz
  11. Kegel Anna
  12. Pogorzelec Monika
  13. Frąckowiak Mariola
  14. Górczak Karolina

2004 – 2006

  1. Radlicki Daniel
  2. Szuman Dariusz
  3. Hubert Wagner
  4. Dudziak Radosław
  5. Czujkiewicz Wojciech
  6. Remlein Przemysław
  7. Kostrzewa Maciej
  8. Łukasik Maciej
  9. Gaczyński Piotr
  10. Mrowicki Łukasz
  11. Bukiewicz Grzegorz
  12. Radke Tomasz
  13. Tyszkowski Mikołaj

2003 – 2005

  1. Łukaszewicz Paulina
  2. Józefowicz Jędrzej
  3. Adam Dawid
  4. Gomuła Krzysztof
  5. Majek Marcin
  6. Rybarczyk Krzysztof
  7. Czajka Kamil
  8. Turowski Tomasz
  9. Korcz Rafał
  10. Kramer Michał

2002 – 2004

  1. Wdowczyk Ryszard
  2. Linkiewicz Mikołaj
  3. Ludwikowski Dariusz
  4. Czarnecki Łukasz
  5. Jędrys Maciej
  6. Lemański Krzysztof
  7. Lis Paweł
  8. Sypniewski Daniel
  9. Krawiec Krzysztof
  10. Witkowski Wojciech
  11. Tyszkowski Mikołaj

2001 – 2003

  1. Janicki Artur
  2. Woźniak Tomasz
  3. Waraczewski Łukasz
  4. Jankowski Adam
  5. Kempiński Łukasz
  6. Szczeszek Urszula
  7. Grzelewski Marek
  8. Przekaziński Waldemar
  9. Sujka Łukasz
  10. Tomaszewski Maciej
  11. Majewski Wojciech
  12. Ludwiczek Wojciech
  13. Mendelewski Michał
  14. Bystra Agnieszka
  15. Gmach Patryk
  16. Kaletka Marcin
  17. Niklaus Paweł
  18. Fiedorowicz Mariusz
  19. Statucki Patryk
  20. Wolniakowski Tomasz
  21. Spaleniak Marcin
  22. Gabrielski Waldemar

2000 – 2002

  1. Szaj Rafał
  2. Smolarek Arkadiusz
  3. Sęk Michał
  4. Górny Paweł
  5. Kaczmar Ryszard
  6. Iwaszkiewicz Krzysztof
  7. Jaskólski Paweł
  8. Wasiak Magdalena
  9. Pietrzak Karolina
  10. Bardak Agata
  11. Kowalczyk Łukasz
  12. Michał Jacek
  13. Mielcarek Andrzej
  14. Ławrynowicz Paweł
  15. Magnuszewski Jan
  16. Paź Krzysztof
  17. Piechowiak Łukasz
  18. Rogalski Łukasz
  19. Ratajczak Marcin
  20. Szafrański Jarosław
  21. Szóstak Łukasz
  22. Kwiatkowski Sebastian
  23. Wasielewski Maciej
  24. Pawlak Paweł
  25. Dzięcioł Marcin
  26. Kwiatkowski Dominik
  27. Sikora Michał
  28. Skrzypek Tomasz
  29. Wojtkowiak Jakub
  30. Zubkowska Marta
  31. Stelmach Maciej
  32. Maćkowiak Adam
  33. Stróżyk Tomasz
  34. Leżański Mariusz
  35. Skrobacki Tomasz
  36. Marciniak Damian

1999 – 2001

  1. Sołtysiak Paweł
  2. Kaczmarek Przemysław
  3. Chudzicki Piotr
  4. Szulczewski Marek
  5. Szczęsny Zenon
  6. Fritz Renata
  7. Burek Robert
  8. Szutowicz Marcin
  9. Stupczyński Remigiusz
  10. Majewski Wojciech
  11. Barczewski Paweł
  12. Dziamski Bartosz
  13. Kramer Michał
  14. Matuszewski Bartosz
  15. Salwa Marcin
  16. Oźarek Marcin
  17. Miarka Daniel
  18. Adamczewski Przemysław
  19. Góralski Sebastian
  20. Nowak Sebastian
  21. Pietrzyński Paweł
  22. Pawlak Stanisław
  23. Rzeźnik Janusz
  24. Selieb Marcin
  25. Borowicz Dominik
  26. Sokołowski Marcin
  27. Walczak Jakub
  28. Mączyński Lesiek

1998 – 2000

  1. Besler Wanda
  2. Mejer Jarosław
  3. Smelka Zbigniew
  4. Szczepaniak Rafał
  5. Toporek Karol
  6. Kostusiak Dariusz
  7. Stelmaszyk Artur
  8. Kasiński Adam
  9. Stachowski Przemysław
  10. Kostrzyński Dariusz
  11. Nowak Tomasz
  12. Ogiński Dawid
  13. Fedder Adam
  14. Banaszak Jakub
  15. Plesiak Marcin
  16. Niklewski Damian
  17. Roszak Wioletta
  18. Ozyra Marcin
  19. Szafarkiewicz Piotr
  20. Czekaliński Jacek
  21. Jakś Przemysław
  22. Kudliński Marek
  23. Grochowski Dariusz
  24. Dorożała Dominik
  25. Ludwig Michał
  26. Cegłowski Artur
  27. Kaczmarek Szymon
  28. Liśkiewicz Maciej
  29. Glapa Adam
  30. Pytel Mariusz
  31. Chodakowski Tomasz
  32. Jurewicz Bartosz
  33. Nowakowski Przemysław
  34. Darol Andrzej
  35. Graja Łukasz
  36. Bauer Jerzy
  37. Przybylski Jarosław
  38. Szyler Sylwester
  39. Olejnik Piotr
  40. Wieczorek Tomasz
  41. Pietrzyk Jacek
  42. Kruszyński Maciej
  43. Pawlak Krzysztof
  44. Michałek Dariusz
  45. Ryszkowski Marek
  46. Przyborski Marcin
  47. Ciechanowski Damian
  48. Małecki Krzysztof
  49. Wojciechowski Maciej
  50. Ciesiółka Jakub
  51. Tomaszewska Julia
  52. Felsman Agnieszka
  53. Grabowska Paulina
  54. Radziemski Sławomir
  55. Szkaradkiewicz Roman
  56. Jabłońska Beata
  57. Kaleta Daniel
  58. Renkiel Piotr
  59. Orłowski Wojciech
  60. Tądrowski Maciej
  61. Tomczak Michał
  62. Niemier Tomasz
  63. Błażejczak Hanna
  64. Szostak Maciej
  65. Fisier Dominik
  66. Wojtal Piotr

1997 – 1999

  1. Dekier Barbara
  2. Janiak Przemysław
  3. Nowak Maciej
  4. Koszewski Piotr
  5. Polcyn Zenon
  6. Kokot Tomasz
  7. Nowaczyk Romana
  8. Raczyńska Ewelina
  9. Skorczak Sebastian
  10. Rychter Monika
  11. Zielsdorf Robert
  12. Cecelska Joanna
  13. Kobielska Izabela
  14. Bagińska Ilona
  15. Danielewski Tomasz
  16. Marszałkiewicz Maciej
  17. Putz Artur
  18. Łukasiewicz Maciej
  19. Rybak Robert
  20. Piątek Przemysław
  21. Balcerzak Adam
  22. Wenclewski Andrzej
  23. Źok Jarosław
  24. Waligórski Krzysztof
  25. Krzasiecki Piotr
  26. Nowak Andrzej
  27. Wasiak Magdalena
  28. Prętka Magdalena
  29. Wieliczko Piotr
  30. Nowicki Łukasz
  31. Janowiak Joanna
  32. Dybza Magdalena
  33. Nowicki Rafał
  34. Sołtysiak Marcin
  35. Wittig Michał
  36. Urban Wojciech
  37. Kowalczyk Dariusz
  38. Kubacki Aleksander
  39. Kozłowski Wojciech
  40. Antkowiak Marcin
  41. Paul Tomasz
  42. Jakubowski Maciej
  43. Czajkowski Juliusz
  44. Pilarski Piotr
  45. Marcinkowski Miłosz
  46. Ptaszyński Sebastian
  47. Miętkowski Łukasz
  48. Wojtkowiak Przemysław
  49. Matysiuk Piotr
  50. Rosiak Przemysław
  51. Młynarski Grzegorz
  52. Krzemiński Sebastian
  53. Perliński Patryk
  54. Górkowski Rafał
  55. Malicki Michał
  56. Dominiczak Anna
  57. Czternasty Michał
  58. Ziemkowska Monika
  59. Konieczka Małgorzata
  60. Tomaszewski Tomasz
  61. Murawa Robert
  62. Kukuryka Mirosław
  63. Budzyński Artur
  64. Langner Piotr
  65. Dębowski Łukasz
  66. Małys Paweł

1996 – 1998

  1. Buchnajzer Tomasz
  2. Kasiński Adam
  3. Mikołajczak Marcin
  4. Pietras Nikodem
  5. Pujanek Katarzyna
  6. Sokołowski Tomasz
  7. Stańczyk Jacek
  8. Tykcic Łukasz
  9. Zagdański Piotr
  10. Woźnica Katarzyna
  11. Podemski Mirosław
  12. Jarzembowska Magdalena
  13. Bzdęga Izabela
  14. Celbias Artur
  15. Domańska Anna
  16. Fabiańska Agnieszka
  17. Kruk Adam
  18. Lawera Radosław
  19. Nowaczyk Łukasz
  20. Nowak Renata
  21. Mańczak Krzysztof
  22. Grabowski Michał
  23. Kmieć Robert
  24. Kubiak Krzysztof
  25. Pominkiewicz Maciej
  26. Romul Przemysław
  27. Rusinek Grzegorz
  28. Wierzbicki Michał
  29. Włoszczyk Tomasz
  30. Nowak Krzysztof
  31. Kuster Kinga
  32. Bródka Piotr
  33. Grobelny Rafał
  34. Wonsowski Przemysław
Projekt i realizacja:
OD REKLAMY Sp. z o.o.