do wyboru 2-4 fakultetów uczymy japońskiego i hiszpańskiego najnowocześniejsze pracownie IT

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2018/2019

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Michelle de Pree

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

  • Marchewka Karolina semestr I
  • Hajdrych Patrycja semestr I
  • Nowicka Patrycja semestr I
  • Ziółkowska Julia semestr I
  • Nadstoga Kacper semestr I

Rok szkolny 2017/2018

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Marchewka Karolina

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

  • Marchewka Karolina semestr I i II
  • Bąk Joanna semestr I i II
  • Bilski Witold semestr I i II
  • Hącia Adam semestr I i II
  • Nadstoga Kacper semestr I i II
  • Hajdrych Wiktoria semestr II
  • Jankowska Michalina semestr II
  • Nowicka Patrycja semestr II
  • Ziółkowska Julia semestr II

Rok szkolny 2016/2017

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Molski Julian

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

  • Marchewka Karolina semestr II
  • Molski Julian semestr II
  • Mrozińska Agnieszka semestr II
  • Nadstoga Kacper semestr II

Rok szkolny 2015/2016

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Molski Julian

Rok szkolny 2014/2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Chojnacki Adrian

Nagroda Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia dla uczniów poznańskich szkół

  • Molski Julian
  • Skotarczak Dominik

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2015”

  • Molski Julian – wyróżnienie

Rok szkolny 2013/2014

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Kostka Paweł

Rok szkolny 2012/2013

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Grzegorz Latosiński

Rok szkolny 2011/2012

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Duda Joanna

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2011”

  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie

Rok szkolny 2010/2011

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2011”

  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie

V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters 2011

  • Drużyna „Czy 14?” – I miejsce w półfinale
    • Grześkowiak Wiktor
    • Krzyszkowiak Sebastian
    • Sosnowski Tomasz

Mistrzostwa Świata w sportach motorowodnych w klasie T-550

  • Marcin Mucha (uczeń klasy drugiej) uzyskał tytuł Mistrza Świata

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Świtoń Anna

Rok szkolny 2009/2010

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2010”

  • Błaszyk Marcin – wyróżnienie
  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Błaszyk Marcin

Rok szkolny 2008/2009

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny INTERSIEĆ

  • Krzyszkowiak Sebastian – I miejsce
Projekt i realizacja:
OD REKLAMY Sp. z o.o.