do wyboru 2-4 fakultetów uczymy japońskiego i hiszpańskiego najnowocześniejsze pracownie IT

Absolwenci

01.09.2013 – 29.04.2016

Wychowawca: mgr inż. Zbigniew Bernatek

  1. Balicki Jakub
  2. Felicjaniak Hubert Jan
  3. Kowalewski Jakub Tymoteusz
  4. Kujawa Hanna Wiktoria
  5. Mielcarek Aleksandra Sara
  6. Mrugalski Michał
  7. Pawlak Maksymilian Aleksander
  8. Pędziński Eryk
  9. Piątkowska Magdalena
  10. Reszela Mateusz
  11. Roszak Wojciech Jerzy
  12. Ruszkowski Maksym
  13. Serek Robert Kazimierz
  14. Skotarczak Milena
  15. Surowiecki Bartłomiej Mieczysław
  16. Sydor Kornelia – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  17. Szramowski Marcin – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  18. Welsh Sophie
  19. Wilczyński Dawid Wojciech
  20. Wnęk Michał

01.09.2012 – 24.04.2015

Wychowawca: mgr Wiesława Krzyżaniak-Steppa

  1. Boruczkowska Zuzanna
  2. Czupryńska Patrycja
  3. Jeziorna Monika
  4. Kawałek Jarosław
  5. Kostka Paweł
  6. Kostrubiec Maciej – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  7. Mączka Dobrochna
  8. Polacki Szymon
  9. Salamon Karolina
  10. Stroiński Jakub
  11. Szymaniak Jakub
  12. Wojnarski Artur

01.09.2011 – 25.04.2014

Wychowawca: mgr Jarosław Świtoń

  1. Czombik Martyna
  2. Dulko Barbara
  3. Kojat Krzysztof
  4. Kowalska Aleksandra
  5. Kurczewska Agata
  6. Narłowski Bartosz
  7. Pawlak Anna Izabela
  8. Roman Wiktoria
  9. Wegner Wojciech Krzysztof
  10. Wesołowski Damian
  11. Wieczorek Martyna
  12. Włodarczyk Weronika
  13. Zielińska Aleksandra
  14. Zys Adrianna

01.09.2010 – 26.04.2013

Wychowawca: mgr Jarosław Świtoń

  1. Adamski Adam
  2. Domurat Michał
  3. Fidrych Karolina
  4. Gawrońska Aleksandra
  5. Gibajło Michał
  6. Goliński Damian
  7. Jaremkiewicz Aleksandra
  8. Latosiński Grzegorz – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  9. Morrow Michael
  10. Przydryga Sylwia – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  11. Różycka Monika
  12. Stern Hubert
  13. Strzałko Mateusz
  14. Szała Joanna
  15. Śmigielski Paweł
  16. Twardowska Aurelia
  17. Wojtasiak Kevin

01.09.2009 – 27.04.2012

Wychowawca: mgr Grażyna Handke

  1. Biliński Bartosz
  2. Duda Joanna – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  3. Mucha Marcin
  4. Paczkowski Bartosz
  5. Rączyńska Anna
  6. Rogowski Krzysztof – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  7. Sierżant Paula
  8. Sosnowski Tomasz – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  9. Szubarga Paulina
  10. Świtoń Anna – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  11. Twardowski Piotr
  12. Wieloch Jędrzej
  13. Woliński Mirosław
  14. Zając Aleksandra

01.09.2008 – 29.04.2011 klasa A

Wychowawca: mgr Jadwiga Badzińska

  1. Błaszyk Marcin – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  2. Grzemski Adrian – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  3. Grześkowiak Wiktor
  4. Hababicka Maria – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  5. Krzyszkowiak Sebastian
  6. Nowak Dawid
  7. Odważny Filip – ukończył szkołę z wyróżnieniem
  8. Plezia Monika – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  9. Świtoń Adam
  10. Wieczorek Ireneusz – ukończył szkołę z wyróżnieniem

01.09.2008 – 29.04.2011 klasa B

Wychowawca: mgr Agata Kosmowska

  1. Borowiak Szymon
  2. Bukowiec Adam
  3. Fornalski Damian
  4. Michalak Filip
  5. Kiciński Michał
  6. Burda Anna
  7. Skała Piękoś Paweł
  8. Zięba Piotr
  9. Krzemiński Mikołaj
  10. Osicki Konrad
  11. Wendt Paweł

01.09.2007 – 30.04.2010

Wychowawcy: mgr Wiesława Steppa-Krzyżaniak i mgr Jarosław Świtoń

  1. Liberski Kazimierz
  2. Olszewski Mateusz
  3. Przybyszewski Oskar Stanisław
  4. Rucki Michał
  5. Sztukowski Ireneusz
  6. Świercz-Tuszewski Max

01.09.2006 – 24.04.2009

Wychowawca: mgr Aldona Wójcik

  1. Daczkowski Wojciech
  2. Dorofiejewa Julia – ukończyła szkołę z wyróżnieniem
  3. Jankowiak Tobiasz
  4. Jujeczka Patrycja
  5. Padubrin Stefania
  6. Piechowicz Marianna
  7. Sławiński Adam
  8. Wierzbowska Natalia
  9. Wiza Agnieszka
  10. Zamorski Michał
  11. Sikorska Joanna

01.09.2005 – 25.04.2008

Wychowawca: mgr Jadwiga Badzińska

  1. Banaszak Bartosz
  2. Chróst Mateusz
  3. Grigoryan Virab
  4. Dahmani Amel
  5. Handke Mateusz
  6. Kulesza Mateusz
  7. Meixner Jan
  8. Możejko Olga
  9. Popowski Łukasz
  10. Rogacka Kinga
Projekt i realizacja:
OD REKLAMY Sp. z o.o.