do wyboru 2-4 fakultetów uczymy japońskiego i hiszpańskiego najnowocześniejsze pracownie IT

Osiągnięcia uczniów

Rok szkolny 2015/2016

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016″

  • Bartosz Urbaniak – wyróżnienie

Rok szkolny 2014/2015

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2013”

  • Grek David – wyróżnienie

Rok szkolny 2013/2014

Ogólnopolski Konkurs Astronautyczno-Robotyczny „ASTROBOT” II edycja

  • Molski Julian – I miejsce
  • Rynkiewicz Adam – finalista

Wojewódzki Konkurs Języka angielskiego

  • Molski Julian – laureat

Konkurs wiedzy o społeczeństwie pod nazwą Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

  • Skotarczak Dominik – laureat

Rok szkolny 2012/2013

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2013”

  • Molski Julian – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Historyczny

  • Sosnowska Izabela – finalista

Konkurs Astronautyczny „ASTROBOT”

  • Rynkiewicz Adam – finalista

Wielkopolskie Spotkania Utalentowanej Młodzieży

  • Molski Julian – finalista w zakresie chemii

Rok szkolny 2011/2012

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2012”

  • Skotarczak Dominik – wyróżnienie
  • Molski Julian – wyróżnienie
  • Sosnowska Izabela – wyróżnienie
  • Kostrubiec Maciej – wyróżnienie
  • Szymaniak Jakub – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Recytatorski twórczości Adama Mickiewicza

  • Skotarczak Dominik – wyróżnienie

Rok szkolny 2010/2011

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2011”

  • Serba Karolina – wyróżnienie
  • Sosnowska Izabela – wyróżnienie
  • Kostrubiec Maciej – wyróżnienie

Rok szkolny 2009/2010

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2010”

  • Kostrubiec Maciej – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Recytatorski twórczości Adama Mickiewicza

  • Rachwał Adrian – wyróżnienie

Rok szkolny 2008/2009

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”

  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie
  • Duda Joanna – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Multitest”

  • Kuźma Michał – wyróżnienie
  • Świtoń Anna – wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2009”

  • Sosnowski Tomasz – bardzo dobry
  • Świtoń Anna – wyróżnienie
  • Kuźma Michał – wyróżnienie

Rok szkolny 2007/2008

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”

  • Świtoń Adam – laureat
  • Krzyszkowiak Sebastian – laureat
  • Odważny Filip – wyróżnienie
  • Lewandowski Cyprian – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Multitest”

  • Świtoń Anna – laureat
  • Krzyszkowiak Sebastian – wyróżnienie
  • Lewandowski Cyprian – wyróżnienie
  • Wieczorek Ireneusz – wyróżnienie
  • Michalak Filip – wyróżnienie
  • Grzemski Adrian – wyróżnienie
  • Hababicka Maria – wyróżnienie
  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs z języka polskiego

  • Hababicka Maria – laureat

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2008”

  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie
  • Kuźma Michał – wyróżnienie
  • Krzyszkowiak Sebastian – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Recytatorski twórczości Adama Mickiewicza

  • Odważny Filip – laureat

Rok szkolny 2006/2007

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”

  • Kuźma Michał – laureat
  • Sosnowski Tomasz – laureat
  • Krzyszkowiak Sebastian – laureat
  • Błaszyk Marcin – wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2007”

  • Sosnowski Tomasz – wyróżnienie
  • Krzyszkowiak Sebastian – wyróżnienie
  • Lewandowski Cyprian – wyróżnienie
  • Kuźma Michał – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs „Życie i dzielo św. Józefa Kalasancjusza”

  • Wieloch Jędrzej – I miejsce w etapie wielkopolskim

Rok szkolny 2005/2006

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”

  • Świtoń Adam – laureat
  • Błaszyk Marcin – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Multitest”

  • Michalak Filip – wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2006”

  • Świtoń Adam – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Recytatorski twórczości Adama Mickiewicza

  • Odważny Filip – wyróżnienie
Projekt i realizacja:
OD REKLAMY Sp. z o.o.